ir nedēļas nogales aktivitāte bērniem kopā ar vecākiem, jauniešiem ar draugiem vai jebkuram, kurš vēlas izmēģināt, kur jūs radāt savas veselīgās konfektes un pārdodat tās internetā ar mērķi mācīties un gūt peļņu. Vienlaicīgi sacenšoties par labāko pārdošanu ar citiem dalībniekiem.
1. Sava produkta koncepcijas radīšana
Sestdienas rītā 10:00 sāksim miniAkseleratoru ar lektores pirmajiem video par to, kā saplānot un radīt savu konfešu produktu koncepciju. Kas jāņem vērā, kādas izejvielas, iepakojumu un citu nianšu izvēli, balstoties uz lektores 6 gadu pieredzi šajā biznesā.
2. Izejvielu sagāde starta partijai
Kad koncepciju būsiet izveidojuši un idejiski produktu jau redzēsiet "uz papīra", tad laiks būs sēsties mašīnā un sagādāt izejvielas starta partijas produktu izgatavošanai. Šeit būtu jārēķinās orientējoši ar 25€ izdevumiem.
☝️Gudrs uzņēmējs sākumā rada testa-partiju, nevis iet uz "visu banku", lai "iemēģinātu roku" un pārbaudītu pieprasījumu.
3. Starta partijas saražošana
Kad izejvielas ir sagādātas, tad lektores vadībā saražosiet savus pirmos 10-15 iepakojumus ar savu jaunradīto produkciju. Veiksim produkta iepakojuma noformēšanu, uzņemsim pāris skaistas fotogrāfijas un sagatavosimiem pirmajai pārdošanai.
4. Sava produkta publicēšana platformā ProjektuBanka.lv
Sadarbībā ar ProjektuBanka.lv, izveidosim internetā sludinājumu ar savām jaunradītājām konfektēm un fotogrāfijām. Uzliksim mērķi, kādu apjomu vēlamies pārdot un cik ieņēmumus gūt.
☝️ Jo gudram uzņēmējam ir jābūt skaidram mērķim! Un šis mērķis papildu motivēs arī pircējus produktu iegādāties.
5. Sava produkta reklamēšana
☝️Gudrs uzņēmējs vispirms pārdod un tad saražo, lai pārliecinātos, ka radījis "labu ideju". Šādi arī darīsim mēs. Lai iegādātos papildus izejvielas produktu izgatavošanā, mums sākumā būs jāveic pārdošana internetā, izmantojot savu radošumu un/vai izmantojot video lekcijā demonstrētās metodes.
6. Pārdotā saražošana un piegāde (pēc miniAkseleratora)
Kad būsiet ProjektuBankā pārdevuši plānoto apjomu konfekšu, zināsiet, cik produkcija Jums ir jāsaražo. Tad varēsiet iegādāties nepieciešamās izejvielas un veikt ražošanu jau nākamajā nedēļā pa vakariem, līdzīgi kā ražojāt "starta partiju". Un pēc tam saviem klientiem preci piegādāt.
SēkluMuss MiniAkselerators sastāv no 10 video lekcijām, 2 dienu online mentoringa un konkrētiem rīcības soļiem, lai Jūs spētu radīt savu īstermiņa biznesa projektu, lai mācītos un nopelnītu. Apmācības sākas sestdien 10:00, bet tas, vai paspējat visu izdarīt 1 dienā vai 2 dienās ir atkarīgs no jūsu tempa un ambīcijas!
SēkluMuss miniAkseleratora nedēļas nogales soļi

Jauniešiem individuāli vai kopā ar draugiem komandā
Bērniem no 12 gadu vecuma kopā ar vecākiem
paredzēts:
Jebkuram, kam ir vēlme izmēģināt, neatkarīgi no vecuma
IEPAZĪSTIES!
Mūsu pieredzējušie lektori:
Agnese Nazareca
Uzņēmēja, Sēklu Muss uzņēmuma radītāja
Divu bērnu māmiņa Agnese reiz šokolādes vietā saviem dēliem uztaisīja veselīgus kārumus no sēkliņām un žāvētiem augļiem bez cukura, miltiem, sviesta un citām mazāk veselīgām piedevām - tā 2015. gadā tapa veselīgu saldumu zīmols un uzņēmums Sēklu Muss. 2018.gadā ieguva Latvijas Ārstu biedrības Veselības Gada balvu. Pēdējo gadu laikā Agnese vadījusi vairāk ka 200 meistarklases dažādās Latvijas skolās. Uzņēmums veiksmīgi Agneses vadībā darbojas jau 6 gadus un produktus tirgo visā Latvijā un ārpus tās, Internetā, Eko veikalos un Rimi.
Mikus Losāns
Startup uzņēmējs un miniAkseleratora izveidotājs
Uzņēmējs un LU Studentu Biznesa inkubatora izveidotājs, kurš jau 9 gadus vada un veido biznesa atbalsta programmas Latvijas Universitātē un citur. Pārveidojot citu uzņēmēju pieredzi un zināšanas uzņēmējdarbības uzsācējiem atkārtojamā programmā. Pēdējos 2 gadus Mikus vada startup uzņēmumu TrustSearch, ar ko piesaistījis vairāk kā 150 000€ investīcijas no Latvijas un Šveices investoriem un piedalījies CV Labs akseleratora programmā Šveicē;
Agneses Nazarecas 6 gadu pieredzi un zināšanas par konfešu biznesu 10 koncentrētās video lekcijās 🎓
Iespēju uzdot jautājumus lektoriem abas apmācību dienas SēkluMuss miniAkseleratora Facebook grupā ☀️
Pieredzi no mazām neveiksmēm un šķēršļiem, un prieku par personīgajām uzvarām un panākumiem 💪
Piedalies
un iegūsti:
Izdales materiālus ar konkrētiem rīcības soļiem 🚀
Iespēju godīgi gūt ieņēmumus miniAkseleratora projekta ietvaros caur ProjektuBanka.lv 💲
Motivāciju un pozitīvas emocijas no citiem miniAkseleratora dalībniekiem ⭐️⭐️⭐️
Izmantojiet iespēju lieliski pavadīt nedēļas nogali un mācīties, pelnot!
Dalības maksa pēc tam: 45€
Tas iekļauj:
10 video lekcijas un materiālus ar konkrētiem rīcības soļiem;
Lektoru atbildes uz jautājumiem apmācību laikā - 2 dienas;
Iespēju publicēt savu produktu MA.projektubanka.lv;
Dalību SēkluMuss miniAkseleratora Facebook grupā;
Iespēju sacensties par labāko pārdošanu starp grupas dalībniekiem
Aizpildiet pieteikšanās formu šeit:
kad tuvosies nākamā aktivitāte, dosim ziņu
Kāds ir dalībnieka vecums?
No kuras pilsētas Jūs esat?
Vai piedalīsities komandā ar ģimeni, draugiem vai individuāli?
Uzrakstiet, kāpēc vēlaties piedalīties?
Vieta citām piebildēm, jautājumiem
Ja ir kādi jautājumi, sazinies ar mums:
+37128632492
mikus@miniakselerators.lv
Made on
Tilda